درایو / اینورتر / سافت استارت, صنعتی

معرفی درایوهای برند sew

شرکت اس-ای-دبلیو یک شرکت پیشگام در زمینه ساخت و توسعه درایو و سروو و گیربکس است که برای خود اعتبار بسیار بالایی دارد.
این کمپانی فعالیت خود را در سال 1931 در المان با تولید انواع اینونتر سروو درایو و گیربکس اغاز کزد و به دنبال حمایت مصرف کنندگان توانست فعال حیطه فعالیت خود را جهانی کرده و توانست بیش 16000 نیرو را به کار بگیرد و خدمات خود را به جهانیان عرضه کند. از جمله مواردی که باعث محبوبیت درایوهای برند sew در میان مصرف کنندگان شده است کیفیت و راندمان بالا و همچنین تبحر بالای این برند در حوزه تولید درایو و گیربکس است.

تنوع محصولات این شرکت بسیار بالاست و در صنایع مختلفی اعم از نفت فولاد/سیمان/پتروشیمی و … فعالیت و تولید دارد و کاربری خود را افزایش داده است. در کشور ما نیز برند نام برده محبوبیت بالایی داشته و بخش قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص می دهد. گیربکس های اس ای دبلیو المان دارای بیش از 80 سال سابقه در تولید انواع گیربکس های صنعتی می باشد و بی هیچ شکی از برترین برند های گیربکس صنعتی در دنیا می باشد. هسته اصلی گیربکس اس-ای-دبلیو در سال 1931 در المان توسط کریس پار ایجاد شد. این برند شعار «جهانی فکر کن محلی عملی کن» را به عنوان سر لوحه فعالیت های خود در نظرگرفته است.

معرفی چندی از درایوهای برند sew

حال که با این برند اشنایی لازم را پیدا کردید به بررسی چندی از درایو های این برند می پردازیم:

اولین درایو:

MOVIMOT® gearmotor with integrated frequency inverter

MOVIMOT® gearmotor with integrated frequency inverter

این درایو ترکیبی تست شده و موفق از یک گیربکس و یک معکوس کننده فرکانس است و دارای یک انونتر دنده دستی و فرمانس دیجیتال در محدوده توان 0.5 تا 4.5 اچ-پی است. گیر بکس با وجود معکوس کننده فرکانس تنها کمی فضای بیشتر نسبت به باقی درایو های استاندارد نیاز دارد و البته می تواند به جای تمامی نسخه های استاندارد و در در موقعیت های نصب با و بدون ترمز قرار گیرد و برای ولتاژهای 380 تا 500 ولت و 200 نیز عرضه شود و مورد استفاده قرار گیرد. گیر بکس دارای محفظه ای استاندارد است که با شمارش مشتری با محفظه های ای-پی 65 و 55 و 66 نیز عرضه می شود. این دنده دستی یک نسخه سنگین و کم حجم برای تعدادی از راه حل های غیرمترقبه درایو ها است.

دومین درایو:

Gearmotor MOVI-SWITCH®® with integrated switching and protection function

این درایو یک راه حل مخصوص برای عدم تمرکز در عملکرد توان 3 کیلووات است. عملکردهای تعویض و محافظت شده در جعبه ترمینال موتور به این معنی است که این گیربکس جمع و جور و محکم نیازی به کابل اضافی ندارد.یعنی یک گیر بکس کاملا بی سیم را شاهد هستیم. کنترل این گیربکس در جهات گوناگون خوب است و پاسخگوی نیاز های خریدار خواهد بود. محافظت از موتور حرارتی رابط ای-اس اختیاری همه در این موتور جمع و جور و یکپارپه هستند. همه موتور های ای-سی و ترمز ها را می توان با کلیه واحدهای دنده تطبیق شده از سیستم ماژولار مدیریت و ترکیب کرد.

سومین درایو:

MOVIGEAR® DBC

MOVIGEAR® DBC

این درایو دارای طراحی جمع و جور و کوچک است که برای اطمینان از ساختارساخت وسیله نقلیه است. این فناوری سطح گشتاور شکنی و شتاب بالا را پس از زمان قطع طولانی تر سیستم بدون هیچ گونه محدودیتی به کار می گیرد و دارای امنیت بسیار بالاست و هیچ گونه خاک و گرد و غبار وارد این گیر بکس نمی شود و توان مورد نیاز برای رانندگی را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.این دستگاه هوشمند است و مفهوم خاصی برای خود از کنترل دارد و به پشتیبانی از سیستم به کارهای نظارت و نگهداری کمک می کند. از دیگر مزیت های ان می توان به تولید صدای بسیار پایین و عدم نیاز به استفاده از هرگونه دستگاه خنک کننده می توان اشاره کرد. وظایف درایو را می توان به سرعت و به راحتی با استفاده از نرم افزار مربوطه کنترل کرد.این درایو در 3 سایز و در 2 طرح مکانیکی موجود می باشد و به خریدارن عرضه می شود.

چهارمین درایو مورد بررسی:

این درایو با واسط های فیلد پایه در یک جعبه ترمینال ماژول با پایانه های اتصال و یک ماژول پلاگین در زمینه فیلد ساخته شده است. آنها را می توان به طور مستقیم بر روی درایو ، داخل یا در توزیع کننده میدان نصب کرد. درایو با سرعت متغیر با استفاده از پایانه ها به اتوبوس وصل می شود.سنسور ها محرکهای اضافی می توانند با استفاده از پایانه ها یا اتصالات پلاگین ام 12 به اتوبوس متصل شوند.
در صورت خرابی گیر بکس می توان با استفاده و کمک گرفتن از واسط های تشخیصی وسیگنالهای ال-ای-دی به راحتی از طریق اتوبوس تشخیص داد. توزیع کننده اتصال میدانی درایو با منبع تغذیه سیستم ولتاژ میدانی را تغییر داده و انرا مدیریت می کنند. آنها مبتنی بر فناوری رابط های اتوبوس با فناوری اتصال اضافی برای توزیع سیستم ها عرضه شده اند. نصب توزیع کننده های میدان نزدیک به موتور ، نصب غیر متمرکز را ساده می کند. سیستم افزونه ماژولار امکان عیب یابی و نگهداری آسان را فراهم می کند ، خصوصاً اگر مشکلی وجود داشته باشد.

کابل های ترکیبی این گیربکس در کارخانه مادر تولید و ساخته می شوند. کابل های ترکیبی منبع تغذیه هستند که کنترل ولتاژ و رشته های ارتباطی را در یک غلاف کابل انجام می دهند که در نوع خود مثال زدنی است.کابلها از جنس الیاف کربنیک هستند که باعث سریع تر شدن ارتباط بخش های گوناگون گیربکس شده است.  کابل ترکیبی برای اتصال به توزیع کننده میدانی به طول 3 متر است. این واسطه ارتباطات ، اتصالات ولتاژ و کنترل را در یک کابل ترکیب می کند و به عنوان یک کابل از پیش ساخته شده با اتصال پلاگین تهیه می شود.درایو ها مجهز به کابل های ترکیبی می توانند تنها ظرف چند ثانیه به توزیع کننده میدانی متصل و اماده بهره برداری شوند. برای سرویس دهی ، اتصالات را می توان بدون هیچ گونه خطر ، حتی توسط پرسنل بدون آموزش فنی از هم جدا کرد. درایو قابل تعویض است و درایو جدید به سرعت وصل می شود.