متنا

درایوهای برند ABB

تعمیر درایو ABB

درایو مدل ACS6080:

برند abb درایوهای سازگار خود با محیط را گسترش داده است که شامل درایو ولتاژ متوسط مدل (Acs6080) است که برای برنامه های مهم طراحی شده است. درایو جدید یک فناوری کنترل دستیابی به موفقیت را ایجاد کرده است که توسط شرکت abb ساخته شده است و کنترل عملکرد موتور را در فرآیندهای مورد تقاضا در صنایعی مانند معدن، فلزات و امور دریایی به ارمغان می آورد. این درایو همچنین گیاهان را قادر می سازد تا با کارآمدی بیشتر عمل کرده و بازده و کیفیت بیشتری از خود نشان دهند. به طور سنتی، دستیابی به عملکرد دینامیکی بالا و کیفیت عالی قدرت سخت افزاری نیازمند چندین دستگاه است.

با این وجود، این افزایش در قطعات می تواند قابلیت اطمینان تجهیزات را کاهش دهد. درایو ACS6080 همان سخت افزار بسیار قابل اعتماد را با نسخه قبلی خود یعنی ACS6000 حفظ کرده و قابلیت کنترل پیشرفته جدیدی را دارد که به عنوان مدل پیش بینی پالس الگوی کنترل (MP3C) معروف است. فناوری MP3C abb، ترکیبی از کنترل پیش بینی مدل با الگوی پالس بهینه شده برای تعدیل نیمه هادی ها است. این بدان معنی است که در هر مقطع زمانی این کنترل و نظارت می تواند با پیدا کردن یک سازش کامل بین پویایی، کارایی و اعوجاج هارمونیک، بهترین نقطه عملکرد حرکتی را پیش بینی کند. کنترل و نظارت جدید، مجتمع ها و اپراتورهای کارخانه را قادر می سازد ثبات را حفظ کنند، ضمن اینکه با استفاده از یک درایو کوچکتر یا موتور کوچکتر هزینه های سرمایه گذاری و عملیاتی را کاهش می دهد.Article-ABB-001

البته افزایش توان قدرت در واحد ماژول، قدرت توان اثر گذاری درایو مدل ACS6080 تا 20 کاهش می دهد. کنترل جدید از دو طریق به کاهش هزینه های عملیاتی کمک می کند: از لحاظ اقتصادی انرژی بیشتری نسبت به سایر راه حل های نظارتی دارد و همچنین هزینه تعمیر و نگهداری را نیز کاهش می دهد زیرا فشار مکانیکی و حرارتی کمتری در تجهیزات وجود دارد که منجر به ماندگاری بیشتر اجزای سازنده این مدل می شود. درایو مدل ACS6080 اتصال ورودی و خروجی های پهناور و گسترده ای دارد و از کلیه پروتکل های اصلی فیلد مرکزی پشتیبانی می کند و باعث می شود ادغام آنها در سیستم ها و فرآیندهای موجود تسهیل گردد. این درایو با خدمات پشتیبانی و نظارت شرکت اب کاملا سازگار است و به مشتریان این را امکان می دهد تا داده های زمان واقعی در مورد وضعیت و عملکرد تجهیزات مانیتور شده را از هر مکانی بدست آورند.

میکرو درایو های abb

میکرو درایوها با کنترل دقیق سرعت و ادغام ساده می توانند به راحتی با نیازهای تجاری شما تنظیم شوند. بهره وری متراکم، خدمات و تخصص جهانی مناسب از ویژگی های بارز این مدل درایوها به شمار می رود. از ویژگی های دیگر این درایو ها می توان به سرعت و کنترل در انواع کاربردهای کم مصرف آن نظیر درب اتوماتیک، ردیاب خورشیدی، تردمیل و غیره اشاره کرد و حتی از آن اطمینان حاصل کنید. تنظیم و راه اندازی آسان، تمرکز طراحی مدل ACS55 بر روی ادغام آسان دستگاه ها با گزینه های نصب انعطاف پذیر است و امکان تنظیم بدون اتصال برق به درایو را فراهم می آورد. این درایوها با قدرت تک فاز کار می کنند و برای محیط های داخلی مناسب هستند.

از جمله ویژگی های این میکرو درایو ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد :

1) دامنه توان 0.18 تا 2.2 kW / 0.25 تا 3 اسب بخار

2) قابلیت کنترل عددی

3) مناسب برای برنامه های کاربردی ماشین آلات اساسی

4) مناسب برای شبکه های داخلی به صورت استاندارد

5) تنظیم پارامتر، توسط سوئیچ ها یا توسط رایانه شخصی و نرم افزار

6) فیلتر ای ام سی داخلی برای محیط

درایوهای میکرو abb، مزیت کنترل سرعت را برای انواع برنامه های متنوع نظیر پنکه ها، پمپ ها، سیستم های انتقال مواد و انواع ماشین آلات تجاری و موارد دیگر به ارمغان می آورند.

کاربرد میکرو درایو ها

در دروازه های اتوماتیک، درایو موتور را کنترل می کند که سد دروازه را به سمت بالا و پایین حرکت می دهد. درایو سبب ایجاد مانعی جهت شروع و توقف هموار دروازه می شود و در نتیجه هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد. طراحی باریک امکان نصب درایو را در فضای محدود کننده مربوط به محفظه های دروازه فراهم می کند. در ردیاب های خورشیدی درایو، موتور الکتریکی را تغییر می دهد و پانل خورشیدی را برای ردیابی خورشید می چرخاند. با داشتن دامنه وسیع دما تا 55 درجه سانتیگراد، می توان از این درایو در محیط هایی با دمای محیط متنوع استفاده کرد.

در تردمیل ها، درایو سرعت موتور را که کمربند در حال کار است، کنترل می کند. این درایو گشتاور بالا و کنترل دقیق را در کل محدوده سرعت تردمیل فراهم می کند و شتاب و کاهش سرعت نرم را برای کاربر فراهم می کند. از طریق سوئیچینگ در فرکانس های بالاتر، سر و صدای قابل شنیدن کاهش می یابد. در حمام های گرداب، درایو، پمپ تولید شده از جت های آب استخر را کنترل می کند. کاربر، شروع و توقف و قدرت جت ها را از طریق رابط کاربری متصل به I / O درایو کنترل می کند. درایو با استفاده از فرکانس سوئیچینگ بالا عملکرد خاموش را ایجاد می کند و حسگر گرم شونده درایو برای خنک کردن، این امکان را می دهد که درایو را به محفظه ای از طبقه حفاظتی بالا محصور نماید.

در حال حاضر، نمونه درایو های سازگار شرکت abb، انتخاب گسترده ای از درایوها و خدمات را به مشتریان ارائه می دهد. این ارائه همچنان در حال رشد و توسعه است و باعث انعطاف پذیری بیشتر جهت تأمین نیازها و سادگی های دقیق مشتریان برای کمک و ارتقای مدیریتی پایگاه های نصب شده آنها در ابعاد محلی و جهانی و برای اهداف آن ها در حال و آینده بعمل می آورد.

درایو مدل ACS580

ویژگی های اساسی در انتخاب یک درایو، دیسک ساده و غیر ضروری بودن سخت افزار اضافی ساخته شده در آن است. هدف کلی از طراحی درایو مدل ACS580 بیشتر برای کنترل پمپ ها، پنکه ها، نقاله ها، میکسر و بسیاری دیگر از کاربردهای گشتاور متغیر و ثابت، است.

از جمله ویژگی های درایو مدل ACS580 می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

1) درایوهایی با تمام ویژگی های اساسی داخلی

2) ساده سازی انتخاب درایو

3) نصب و استفاده از رابط های کاربری بصری برای راه اندازی سریع درایو و ویژگی های داخلی فوق العاده جهت بهره وری انرژی و کمک به شما در صرفه جویی و مدیریت انرژی

4) در دسترس بودن گسترده از طریق شبکه ارائه دهنده

6) قدرت تا محدوده 500 کیلو وات و ولتاژ تا 480 ولت

7) خدمات کامل قبل و پس از فروش در طول چرخه عمر محصول از ویژگی های ارزنده این محصول به شمار می رود.

ثبت دیدگاه
هنوز هیچ دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده
2.3/5 - (3 امتیاز)